PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Hűtéstechnikával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az ideális jelölt rendelkezik

Legalább középfokú végzettséggel pénzügyi-, számviteli területen
3-5 éves, hasonló területen szerzett tapasztalattal
Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretekkel, mellyel könnyen meg tudja tanulni a cégnél használt rendszereket, valamint
Jó kommunikációs készséggel, amivel mind kollégáival, mind pedig a vezetővel megtalálja a közös
Adminisztrációs munkája pontos elvégzése mellett képes teljes folyamatot is átlátni

Mi lenne a leendő munkatárs feladata?

A leendő munkatárs a cégnél 23 éve dolgozó, és a növekedés miatt egyre több feladatot ellátó pénzügyes kolléganőt támogatja majd az alábbiakban:
Pénzügyi feladatokhoz kapcsolódó adminisztráció.
Szerződések, ajánlatok nyilvántartása, kapcsolódó adatbázis kezelése.
Bejövő-kimenő bizonylatok kezelése, pénzügyi teljesítések folyamatos nyomon követése, kapcsolattartás a partnerekkel.
Házipénztár kezelése.
Alkalmazottak munkaügyi adminisztrációja.
Számlázás, bejövő számlák adminisztrációja.
Bankszámla kezelése, utalások rögzítése.
Könyvelési anyag előkészítése, kapcsolattartás a könyvelővel.

Megbízóról

2010 óta tevékenykedik a hűtéstechnika minden területén.

Hogy milyen náluk dolgozni?
Ők sikeresen ötvözik a kisebb cégekre jellemző családias hangulatot a szakmai profizmussal.
Így állnak hozzá a munkatársaikhoz is, akiket mind emberileg, mind pedig anyagilag megbecsülik, éppen ezért nincs fluktuáció náluk.

Amit kínálunk

Egy hosszú távú, megbízható munkahely, ahol az elvárásokkal szemben az említett embeti és anyagi megbecsülést kapja a munkatárs

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérem, hogy küldje el önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Jelentkezés az állásra Jelentkezés LinkedIn-en keresztül Jelentkezés Facebook-kal
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us

Kövess minket