ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Nemzetközi cégcsoport tulajdonosának megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Minimum 1 éves tapasztalat ügyfélszolgálati pozícióban
Türelmes és empatikus, illetve végtelen nyugodtsággal rendelkezik
Gyors problémamegoldó képesség
Képesség párhuzamosan több feladat ellátására
Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
Precíz, de ugyanakkor gyors munkavégzés
Magas stressztűrő képesség
Kedves, vidám kisugárzás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Aktív, legalább közép szintű angol nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák

Bejövő e-mailek és telefonhívások kezelése a szolgáltatásainkkal és azok megrendelésével kapcsolatban
Segítségnyújtás az online megrendeléseknél
Az ezekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
Partnerekkel, ügyfelekkel folyamatos egyeztetés

Megbízóról

Hosszútávra, ügyfélszolgálati csapatába keressük azt a türelmes és talpraesett ügyfélszolgálati munkatársat, aki telefonon és e-mailen fogadja az ügyfelek megkereséseit, kezeli, továbbítja azokat.
Segítséget nyújt a meglévő és leendő ügyfeleknek, kezeli a problémákat.

Amit kínálunk

Kiemelkedő fizetés
Stabil munkahely
Dinamikusan fejlődő cégcsoport
Rugalmas munkaidő
Barátságos légkör, összetartó csapat

Munkaidő: fő vagy mellékállás
Munkába állás kezdete: ASAP

Munkavégzés helye

Budapest, VI. kerület

Várjuk pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél, bruttó fizetési igény) a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Jelentkezés az állásra Jelentkezés LinkedIn-en keresztül Jelentkezés Facebook-kal
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us

Kövess minket